دکتر ثنا جباری

متخصص درمان ریشه دندان

من دکتر ثنا جباری دندانپزشک، جراح و متخصص درمان ریشه دندان هستم. سال ۱۳۸۲ وارد دوره دندانپزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم. بعد از فارغ التحصیلی در سال 1388، حدود چهار سال به عنوان دندانپزشک عمومی کار کردم و با تجربیاتی که به دست آوردم تصمیم گرفتم رشته مورد علاقم یعنی درمان ریشه دندان رو به صورت تخصصی دنبال کنم. بنابراین سال ۱۳۹۳ وارد دوره تخصص اندودانتیکس یا درمان ریشه دندان در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی شدم و در سال ۱۳۹۶ و بعد از اتمام دوره تخصصی، رتبه برتر بورد تخصصی اندودانتیکس ایران رو بدست آوردم.

از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ در دانشکده دندانپزشکی البرز تجربه ی آموزش به دانشجویان رشته دندانپزشکی رو به عنوان استاد این دانشکده داشتم و در تمام این سال ها به صورت حرفه ای در زمینه ی کار کلینیکی و درمان بیماران و همین طور در زمینه آموزش به همکاران دندانپزشکم فعال بودم.

به عنوان یک درمانگر آرامش بیمارانم ، تعهد به اخلاق حرفه ای و انجام درمان های دقیق با استفاده از تکنولوژی های مدرن مهم ترین اهداف من در محیط درمان هست. هر روز من یک اولویت اصلی رو در مواجهه با درمان هر دندانی دنبال می کنم: کیفیت بالای درمان، و نه زمانی که برای اون صرف می شه!

در حال حاضر هم در تهران و هم در کرج، فقط برای انجام درمان های تخصصی ریشه دندان پذیرش بیمار دارم. من انتخاب کردم که تمام وقتم در محیط مطب رو فقط به علاقه و رشته تخصصی خودم یعنی مجموعه درمان های تخصصی ریشه( عصب کشی و درمان مجددریشه و ...) بپردازم و به همین دلیل برای انجام سایر خدمات دندانپزشکی ( شامل پرکردگی دندان، روکش دندان، درمان های زیبایی مثل کامپوزیت ونیر، کشیدن، ایمپلنت و …) در صورت تمایل شما همکاران معتبر و مورد اعتماد خود من، به شما معرفی خواهند شد.
برای دریافت نوبت درمان در تهران و کرج کلیک کنید.

از اعتماد شما که منو به عنوان درمانگرتون انتخاب کردین سپاسگزارم.